BioTech GH Hormon Regulator 120 kapslí

Kód: BIT150
Neohodnoceno
Značka: BioTech USA
333 Kč –22 %
BioTech GH Hormon Regulator 120 kapslí
333 Kč –22 % 259 Kč
Momentálně nedostupné
Růstový hormon, nebo GH zkráceně, je protein sestávající ze 191 aminokyselin, který se vytváří v přední hypofýze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioTech GH Hormon Regulator 120 kapslí

Růstový hormon, nebo GH zkráceně, je protein sestávající ze 191 aminokyselin, který se vytváří v přední hypofýze. Jednou z jeho charakteristických funkcí je, že přispívá k růstu těla během dospívání. K vylučování růstového hormonu dochází během spánku, a je regulované tělískem hypothalamus které se nachází ve spodní části mezimozku. Vzhledem k tomu, že stimuluje syntézu bílkovin a rozkládá tukové rezervy, můžeme ho považovat za hormon s "pozitivními" účinky. Každý rok od věku 35-40 let, se svaly postupně ztrácejí zatímco podíl tuku roste. Nejefektivnějším a nejbezpečnějším způsobem jak zvýšit úroveň růstového hormonu v těle, je zvýšení jeho přirozené produkce.

  • vitamín B6 přispívá k přirozené tvorbě hormonů
  • bezpečný výrobek bez dopingu
  • bez přidaných hormonů a prohormón

Regulátor produkce GH hormonu obsahuje arginin alpha-ketoglutarát (AAKG) a L-ornitin hydrochlorid jako zdroj aminokyselin L-argininu a L-ornithinu, v poměru 2:1. Doplnili jsme ho s L-lysinem a vitaminem B6. Vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, stejně jakož ik regulaci hormonální aktivity. Také přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, a přispívá k normální psychické funkci organismu.

Proč jsou aminokyseliny potřebné?

Aminokyseliny jsou stavební kameny jedné z našich nejzákladnějších živin - bílkovin, běžně se vyskytujících v celém lidském těle. Existují aminokyseliny které si je lidské tělo schopné vytvořit samo (neesenciální aminokyseliny), zatímco aminokyseliny patřící do druhé skupiny (esenciálních aminokyselin) musí tělo přijímat ve stravě. Ze všech různých aminokyselin, jen 20 přispívá k formování struktury proteinů. Aminokyseliny jsou nezbytné pro všechny tělesné funkce, jako je například trávení, funkce jater nebo hojení ran. Aminokyseliny jsou také potřebné pro udržování správné funkce kůže, vazů, svalů, šlach, vnitřních orgánů, žláz, vlasů a nehtů. Také přispívají k produkci hormonů, jakož i neurotransmisi látek a enzymů. Kromě toho, slouží i jako zdroj energie. GH Hormone Regulator stejně jako všechny BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a pečlivě vybrané ingredience.

Doporučené použití: užívejte 4 kapsle denně před spaním

Doporučené dávkování

  • max. 4 kapsle denně

Nutriční informace

4 kapsle RVH* (4 kapsle)
AAKG 1200 mg **
L-ornitin HCl 600 mg **
L-lysin 450 mg **
Vitamín B6 1,4 mg 1
* RVH: Referenční výživová hodnota. Referenční příjem dospělého (8400 kJ / 2000 kcal).
**: RVH není stanoveno.

Složení

  • L-arginin alfa-ketoglutarát, L-ornitin hydrochlorid, kapsle [želatina, barviva (oxid titaničitý, černý oxid železa)], L-lysin, protispékavé látky (oxid křemičitý, sodná sůl karboxymetylcelulózy), pyridoxínhydrochlorid. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby do 18 let a pro osoby trpící na jakoukoliv nemoc. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Informace

  • Vyrobeno v závodě kde se zpracovávají i produkty obsahující mléko, vejce, sóju a hořčici.
  • Uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě při teplotě 5-25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
  • Po otevření nevybírejte sáček se silikagelem!

Výrobce: Biotech USA, P.O. Box 9000, 33340 Fort Lauderdale, United States

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.13 kg
Forma: kapsle
Kapsle: 120 ks
Výrobce: BioTech USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: