Xtreme Napalm Alpha Test | Fitness Authority

799 Kč / ks
Vyprodáno
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Dvoufázový testosteronový booster pro zvyšování testosteronu 24 hodin denně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xtreme Napalm Alpha Test je inovativní, dvoufázový testosteronový booster, který má stimulační vliv na zvyšování hladiny testosteronu ve dne i v noci - AM formula a PM formula (tedy dvě balení po 120 tabletách). Alpha Test je unikátní dvoufázová formule zodpovědná za stimulaci anabolických procesů a zvyšování hladiny testosteronu po 24 hodin denně.

Dvoufázová suplementace Xtreme Napalm Alpha Testem ukazuje na budoucnost testosteronových boosterů. Díky němu bude Váš organismus produkovat testosteron ve dne i v noci - 24 hodin denně. Vhodné pro vegany.

Xtreme Napalm Alpha Test - AM formula - den (120 tbl):

Do složení tzv. denní formule Xtreme Napalm Alpha Testu byly zakompovány speciálně vybrané složky s cílem dodat organismu energii během nejnáročnějšího fyzického i duševního vypětí a navíc aktivizovat mechanismy vedoucí k zvýšené produkci testosteronu. Kyselina D-asparagová obsažená v přípravku je podle vědeckých studií činitelem způsobujícím nárůst množství luteinizačního hormonu, který se váže na receptory umístěné na Leydigových buňkách ve varlatech. Následuje intenzivní syntéza cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP) a odtržení postranního řetězce molekuly cholesterolu. Tento proces je klíčový pro tvorbu testosteronu (steroidogeneze). V roce 2010 provedli neapolští vědci výzkum, při kterém podávali jedné skupině mužů kyselinu D-asparagovou a pozorovali u nich o 40 % větší hladinu testosteronu než u skupiny, které bylo podáváno placebo.

Složení denní formule je obohaceno i extraktem z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea), které je přisuzován adaptogenní vliv, tedy schopnost organismu vypořádat se s náhlými změnami vnitřního prostředí a eliminovat negativní působení stresových situací.

Účinky rozchodnice růžové jsou ještě dodatečně umocněny resveratrolem obsaženém v extraktu z křídlatky japonské. V denní formuli Xtreme Napalm Alpha Test nechybí ani příslušné vitamíny. Jak vykazují výsledky studií, suplementace vitamínu D má pozitivní vliv na zvyšování hladiny testosteronu a vitamíny skupiny B pomáhají k normálnímu fungování nervového systému.

Xtreme Napalm Alpha Test - PM formula - noc (120 tbl):

Xtreme Napalm Alpha Test přináší také velmi pokročilou noční formuli, která byla navržena a vyrobena za účelem aktivizace tvorby testosteronu i během nočního spánku. Mezi složkami této noční formule najdete extrakt z pískavice řecké seno (fenugreek) a kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které jsou podle studií aktivátory prudkého zvýšení tvorby přirozeného testosteronu.

Kombinace hořčíku, vitamínu B 6 a zinku plní funkci ZMA, což je složení podporující kvalitu spánku a možnosti regenerace. Kromě toho je suplementace hořčíku důležitá pro omezení nerovnováhy nervových a svalových kontrakcí s odpovídajícím vlivem na normální fungování práce svalové soustavy – prevence proti svalovým křečím. Hořčík umožňuje současnou stimulaci obranných mechanismů organismu, mimo jiné tím, že stimuluje tvorbu protilátek a fagocytózy (schopnost buněk pohlcovat pevné částice), což vede ke snížení zánětlivosti, zabránění anafylaktickému šoku (alergická reakce na např. hmyzí bodnutí či štípnutí) nebo negativním účinkům stresu.

Doporučené dávkování:

  • AM - berte 5 tablet denně (3 ráno, 2 během dne nebo před tréninkem) - 12 dní, pak zařaďte 3 dny pauzu a opět 12 dní
  • PM - berte 4 tablety denně před spaním
  • zapijte dostatečným množstvím vody
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku
  • hmotnost obsahu balení 2x 120 tbl je 360 g

Tabulka nutričních hodnot:

AM formula
5 tbl
D-asparagová kyselina3120 mg
extrakt z kořene Rhodiola rosea100 mg
- z toho rosavinů3 mg
- z toho salidrosidů1 mg
extrakt z křídlatky japonské100 mg
- z toho resveratrolu50 mg
vitamín B62 mg
kyselina listová400 mcg
vitamín D25 mcg
vitamín B126 mcg
PM formula
4 tbl
extrakt ze semen fenugreek1100 mg
extrakt z Tribulus terrestris1000 mg
- z toho saponinů900 mg
hořčík 90 mg
zinek15 mg
vitamín B610 mg

Složení:

AM formula

  • kyselina D-asparagová (DAA), plnidla E 460i a E 341, maltodextrin, zpevňující látky E 464 a E 422, protispékavé látky (E 470b, E 551, E 553b), extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3 % rosavinů a 1 % salidrosidů), extrakt z kořene křídlatky japonské (Fallopia japonica (Hout). Ronse Dec.) (50 % resveratrolu), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), stabilizátor E 1202, lešticí látka E 1521

PM formula

  • komplex rostlinných extraktů - extrakt ze semen pískavice řecké seno - fenugreek (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.) (90 % saponinů), plnidla E 460i a E 341, maltodextrin, hořečnaté soli kyseliny citronové, protispékavé látky (E 470b, E 551, E 553b), stabilizátory (E 1201, E 1202), síran zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), zpevňující látka E 464, lešticí látka E 1521, barviva (E 102*, E 129*, E 150b, E 153)

* Mohou nepříznivě ovlivnit pozornost a aktivitu dětí.

Upozornění:

Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka pestré a vyvážené stravy. Je doporučena zdravá strava a zdravý životní styl. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Udržujte mimo dosah malých dětí. Pokud užíváte léky, poraďte se před použitím produktu s lékařem. Skladujte v suchu při pokojové teplotě (15 - 25 °C). Chraňte před slunečním zářením a mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry a NO doplňky
Forma: tablety
Typ anabolizéru: jiné extrakty
Dodavatel: Ronnie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz