CLA Core | Chevron Nutrition

299 Kč / ks
Vyprodáno
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Produkt využívaný sportovci v rýsovací fázi a při redukční dietě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 6 mastná kyselina, která přirozeně blokuje a minimalizuje ukládání mastných kyselin do tukových buněk. Želatinová tobolka obsahující 1000 mg 80% CLA je výborně a rychle stravitelná. CLA Core neobsahuje žádná zbytečná pojiva, takže nezatíží Váš organismus. Ideální pomocník pro efektivní podporu spalování podkožního tuku.

  • jedna želatinová tobolka obsahuje 1000 mg 80% CLA
  • pomocník při redukční fázi
  • rychle a snadno stravitelná tobolka, bez zbytečných pojiv

Konjugovaná kyselina linolová neboli CLA patří mezi omega 6 mastné kyseliny a nejčastěji se využívá na efektivní podporu spalování podkožního tuku a jako prevence proti jo-jo efektu, jedná se tedy o skvělého pomocníka při redukčních programech.

Její rozsah působení je však mnohem širší. V potravinách tento „zdravý tuk“ nalezneme například v mléčných produktech a hovězím mase, avšak vlivem špatné výživy dobytka (umělé směsi místo pastvy) je procento CLA v mase a mléce sníženo až o 60 %.

  • zabraňování jo-jo efektu
  • urychlení metabolismu
  • podpora tvorby svalové energie
  • podpora imunity

Jak CLA brání ukládání tuků?

CLA aktivuje enzym lipázu při procesu pálení tuků. Díky CLA se do krve uvolní více mastných kyselin, které jsou transportovány do buněk, kde jsou přeměněny a využity jako zdroj energie. Konjugovaná kyselina linolová zároveň inhibuje aktivitu lipoproteinové lipázy, která je zodpovědná za přenos mastných kyselin do tukové tkáně, tudíž se vlivem CLA tuk méně ukládá.

Jak CLA podporuje růst svalové hmoty?

Stimuluje činnost CPT (enzym karnitin palmitoyl transferáza), který je zodpovědný za transport aminokyselin do mitochondrií svalových buněk. Tím přispívá k tvorbě energie pro svalovou práci, což má za následek kvalitnější trénink a tím i lepší svalové výsledky.

Pro koho je CLA vhodná?

Díky výše popsaným účinkům je CLA vhodným doplňkem pro každého sportovce, ať už provozuje vytrvalostní, nebo silovou aktivitu. Pokud chcete užívat CLA cíleně pro redukci podkožního tuku, nejvíce pocítíte efekt v kombinaci s cíleným redukčním programem - vyvážená dieta, při které denní příjem kalorií nepřesahuje výdej, tréninkový plán s vyšším zastoupením aerobní zátěže mírné až střední intenzity, zařazené vždy po posilovacím tréninku v minimální délce trvání 30 minut 3x týdně.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 tobolku CLA Core 2x denně s oblíbeným nápojem, nebo dle doporučení lékaře
  • hmotnost obsahu balení 100 tob je 140 g

Přehled účinných látek:

1 tob
konjugovaná kyselina linolová (80% CLA)1000 mg

Složení:

  • konjugovaná kyselina linolová 80 % (CLA) ze světlice barvířské, softgelová tobolka (želatina, glycerol, čištěná voda)

Upozornění:

Doplněk stravy není určen pro jedince mladší 18 let. Užití tohoto produktu by těhotné, kojící ženy a ostatní jedinci se zdravotními problémy (obzvláště s onemocněním jater a ledvin) měli konzultovat předem se svým ošetřujícím lékařem. Vynechte užívání tohoto produktu 2 týdny před plánovanou operací. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte, pokud bezpečnostní těsnění pod víčkem je poškozené nebo chybí. Skladujte v chladu a suchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spalovače tuků
Forma: kapsle
Obsahuje: bez kofeinu
Typ: CLA
Dodavatel: Ronnie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz