Essential Liver | Czech Virus

249 Kč / ks
Skladem na centrále
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Esenciální fosfolipidy pro podporu funkce jater.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální fosfolipidy pro podporu funkce jater. Přednostní využití jaterními buňkami při poruše buněk. Essential Liver obsahuje sójové fosfolipidy s obsahem 3-sn-fosfatidylcholinu. Doporučujeme kombinovat s produktem Liver Max V2.0 pro nejlepší možné výsledky. Kombinace obsažených látek tvoří pravděpodobně nejlepší možné kombo na trhu.

Essential Liver obsahuje sójové fosfolipidy s obsahem 3-sn-fosfatidylcholinu. Fosfolipid je lipid, který obsahuje fosfátovou skupinu a je hlavní složkou buněčných membrán. Lipidová dvojvrstva působí jako bariéra pro průchod molekul a iontů do buňky a z buňky, ale také umožňuje selektivní průchod určitých látek do buněk a z buněk ven. Jedná se o biologický substrát, který přispívá ke struktuře a funkci buněčné membrány. Protože je jeho architektura podobná architektuře buněčné membrány, je membránou přijímán jako stavební blok, který se začleňuje do struktury buňky. Úrovně fosfatidylcholinu klesají s věkem, zraněním, toxickým působením, znečištěním, pesticidy a nedostatkem výživné stravy. Funkčně fosfatidylcholin zlepšuje volný průchod potravy a energie do buňky a zároveň odvádí odpad ven. Tímto způsobem zlepšuje proces metabolismu v buňce. Lepší buněčný metabolismus = lepší buněčné zdraví.

Essential Liver je vytvořen pro všechny uživatele, kteří dbají na stav svých jater. Ať už jste běžný uživatel, nebo profesionální sportovec, sójové fosfolipidy Vám mohou napomoci zlepšit fungování Vašich orgánů. Fosfolipidy jsou látky tělu vlastní. Mohou příznivě ovlivnit stavbu a funkci jaterních buněk a podílejí se na trávení tuků v organismu. Při různých jaterních problémech, u kterých dochází k poruše metabolismu v jaterních buňkách, jsou fosfolipidy z našeho produktu přednostně využity jaterními buňkami a zabudovány do jejich buněčné membrány.

Mitochondriální výhody

Stejně jako u buněčné membrány je fosfatidylcholin také nejhojnějším fosfolipidem v mitochondriální membráně. Mitochondrie jsou elektrárnou buňky – odtud pochází Vaše energie. Takže když podpoříte své mitochondrie zvýšením hladiny fosfatidylcholinu ve Vašem těle, Vaše mitochondrie jsou schopny snadněji produkovat energii pro Vaše buňky, což pro Vás znamená více energie na plnění náročných pracovních úkolů nebo na silový trénink. Dobrý stav mitochondriální funkce je nezbytný pro ochranu těla.

Podpora funkce jater

Fosfatidylcholin je také klíčovou složkou zdraví jater. Je jednou z primárních složek žluči, která pomáhá rozkládat a trávit tuky. Bez správného toku žluči z jater a žlučníku není naše jídlo správně tráveno, což vede ke fermentaci a umožňuje mikrobům množit se tam, kde by neměly existovat – v žaludku a tenkém střevě. Mnoho poruch trávení může být způsobeno jednoduše nedostatkem žluči. Naštěstí doplnění fosfatidylcholinu může pomoci obnovit dobrou produkci žluči a tok z jater do žlučníku do trávicího systému.

Vliv na střeva

Nedostatek fosfatidylcholinu má souvislosti se zánětlivými střevními problémy. Fosfatidylcholin tvoří 90 % fosfolipidů tvořících střevní sliznici, vrstvu hlenu v našich střevech, která chrání tělo před patogeny. U pacientů s ulcerózní kolitidou je dle studií obsah fosfatidylcholinu v hlenu snížen o 70 %. Jelikož je Essential Liver doplněk stravy a ne lék, nemůžeme mu připisovat žádné zdravotní účinky (přestože je použitá aktivní látka v produktu stejná).

Fosfatidylcholin vs. cholin

Hlavní skupinu fosfatidylcholinu, cholin, si tělo nesyntetizuje, je to základní živina, která musí být dodávána z externích zdrojů. Cholin je základní živina související s vitamíny skupiny B. Je prekurzorem acetylcholinu, neurotransmiteru, který mimo jiné řídí aktivitu neuromuskulárního a periferního nervového systému, včetně peristaltiky gastrointestinálního traktu, vazodilatace, nálady, spánku, myšlení a poznávání. Fosfatidylcholin je to, co tvoří naši buněčnou membránovou architekturu, která také zlepšuje buněčnou funkci. Dodává lipidy do každé buňky každého orgánu a orgánového systému těla.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 tobolku produktu Essential Liver kdykoliv během dne s jídlem
  • zapijte dostatečně vodou
  • nepřekračujte dávku 1 tobolky denně
  • hmotnost obsahu balení 30 tobolek je 52,5 g

Tabulka nutričních hodnot:

1 tob
sójové fosfolipidy s obsahem 3-sn-fosfatidylcholinu600 mg

Složení:

  • sójový lecitin, tobolka (želatina, zvlhčovadlo glycerin)

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek je vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sójové boby, korýše, rybí olej, ořechy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření spotřebujte do 30 dnů. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a vitalita
Typ: přírodní výtažky
Dodavatel: Ronnie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz