Magnesia - přírodní minerální voda | Mattoni

16 Kč / ks
Expedujeme do 4 pracovních dnů Expedujeme do 4 pracovních dnů Zvolte variantu
Varianta
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.10.2023 6.10.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Osvěžující minerální voda s přírodním a snadno vstřebatelným hořčíkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá láhev minerální vody Magnesia obsahuje přírodní a snadno vstřebatelný hořčík z hlubin přírody. Osvěžující variantu si můžete vybrat podle sebe. Magnesia je ideálním a přirozeným zdrojem hořčíku pro Vaše tělo a navíc prospěje Vašemu pitnému režimu sportovce, ať už trénujete silově, nebo vytrvalostně. Pozitivní účinky hořčíku obsaženého v minerální vodě Magnesia na naše zdraví potvrzuje řada vědeckých studií z renomovaných evropských pracovišť. Magnesia pramení ve Slavkovském lese, jediném místě v Evropě, které je díky unikátním pramenům zdrojem přírodního hořčíku pro každý den.

V každé 0,5l lahvi Magnesie je 86 mg přírodního hořčíku ve snadno vstřebatelné formě. [zbozi:8923,8926,8924]

  • neperlivá - vychutnejte si každý den Magnesii neperlivou, ideální pro dodržování pitného režimu i při sportovním výkonu
  • jemně perlivá - jemnou chuť i perlivost oceňují při každodenním doplňování hořčíku nejen ženy
  • ochucené Magnesie nabízíme zde: Magnesia Red - malina, granátové jablko, jahoda
  • dále v nabídce také Magnesia Go v ergonomické sportovní lahvi s praktickým uzávěrem

Lokalita: Mnichov u Mariánských Lázní, název zdroje: Magnesia [zbozi:8925,8927,8928,8932,8931,8930]

Jedinečnost Magnesie v celoevropském měřítku spočívá ve značném obsahu hořčíku při zachování nízkého množství sodíku a celkové střední mineralizace. Co to znamená? Doplňujete hořčík (Mg), aniž byste zatěžovali organismus přebytkem dalších látek, zejména sodíku (soli).

Minerální voda Magnesia obsahuje 172 mg hořčíku v jednom litru. Vypitím jedné 1,5l láhve přijmete 68 % doporučené denní dávky hořčíku.

Magnesia je ideálním a přirozeným zdrojem hořčíku pro Vaše tělo.

Chráníme náš pramen - čerpání vody z hlubin přírody s sebou nese zodpovědnost vůči okolí jímání pramene i samotné minerální vodě. Pro maximální ochranu zdrojů jsou vyhláškou stanovena ochranná pásma, která omezují činnosti, jež v nich lze provádět. Zdroj minerální vody Magnesia je chráněn prvním ochranným pásmem a neustále monitorován. Velmi sofistikovaně jsou nastaveny i kontrolní mechanismy, fyzikální vlastnosti zdrojů jsou sledovány kontinuálně pomocí automatických měřicích stanic a velmi přísné je i sledování mikrobiologické kvality a chemického složení minerální vody, které Karlovarské minerální vody pravidelně provádějí. Využívání Magnesie je regulováno povolením, které stanovuje podmínky čerpání tak, aby nemohlo dojít k ohrožení zdroje a zdroj se neustále přirozeně obnovoval. Magnesia má taktéž tu výhodu, že se nachází v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les a je tak dále chráněna před někdy neblahým vlivem lidské činnosti. Minerální voda Magnesia je hrdá na čistotu a panenskost území, z něhož pochází. Podpořili jsme proto vybudování naučné stezky Mnichovské hadce, která tyto krásy představuje návštěvníkům Slavkovského lesa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní nápoje
Dodavatel: Ronnie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz