Magnesia Red | Mattoni

27 Kč / ks 18 Kč / ks 27 Kč / ks 18 Kč / ks od 18 Kč / ks
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Oblíbená ochucená minerální voda s přírodním a snadno vstřebatelným hořčíkem a vitamíny B.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá láhev minerální vody Magnesia Red obsahuje přírodní a snadno vstřebatelný hořčík z hlubin přírody a navíc vitamíny B. Sycená, jemně perlivá. Ochucená, osvěžující variantu si můžete vybrat podle sebe. Magnesia je ideálním a přirozeným zdrojem hořčíku pro Vaše tělo a navíc prospěje Vašemu pitnému režimu sportovce. Pozitivní účinky hořčíku obsaženého v minerální vodě Magnesia na naše zdraví potvrzuje řada vědeckých studií z renomovaných evropských pracovišť. Magnesia pramení ve Slavkovském lese, jediném místě v Evropě, které je díky unikátním pramenům zdrojem přírodního hořčíku pro každý den.

V každé 1,5l lahvi Magnesie je 258 mg přírodního hořčíku ve snadno vstřebatelné formě. [zbozi:8927,8922,8931]

Všechny příchutě Magnesie Red jsou bez konzervantů a obsahují pouze 20 kcal na 100 ml a jsou tak nízkokalorické.

  • malina - originální Magnesia s malinovou šťávou, bez umělých sladidel a konzervantů, ale zato s dávkou přírodního hořčíku a vitamínu B
  • granátové jablko - se šťávou z granátového jablka, se sílou přírodního hořčíku a vitamíny B
  • jahoda - svůdná jahodová Magnesia s jahodovou šťávou, síla z hořčíku pro tělo, vitamíny B
  • dále v nabídce také Magnesia Go v ergonomické sportovní lahvi s praktickým uzávěrem a v běžné lahvi Magnesia - neperlivá, jemně perlivá

Lokalita: Mnichov u Mariánských Lázní, název zdroje: Magnesia

Jedinečnost Magnesie v celoevropském měřítku spočívá ve značném obsahu hořčíku při zachování nízkého množství sodíku a celkové střední mineralizace. Co to znamená? Doplňujete hořčík (Mg), aniž byste zatěžovali organismus přebytkem dalších látek, zejména sodíku (soli).

Minerální voda Magnesia obsahuje 172 mg hořčíku v jednom litru. Vypitím jedné 1,5l láhve přijmete 68 % doporučené denní dávky hořčíku.

Magnesia je ideálním a přirozeným zdrojem hořčíku pro Vaše tělo.

Chráníme náš pramen - čerpání vody z hlubin přírody s sebou nese zodpovědnost vůči okolí jímání pramene i samotné minerální vodě. Pro maximální ochranu zdrojů jsou vyhláškou stanovena ochranná pásma, která omezují činnosti, jež v nich lze provádět. Zdroj minerální vody Magnesia je chráněn prvním ochranným pásmem a neustále monitorován. Velmi sofistikovaně jsou nastaveny i kontrolní mechanismy, fyzikální vlastnosti zdrojů jsou sledovány kontinuálně pomocí automatických měřicích stanic a velmi přísné je i sledování mikrobiologické kvality a chemického složení minerální vody, které Karlovarské minerální vody pravidelně provádějí. Využívání Magnesie je regulováno povolením, které stanovuje podmínky čerpání tak, aby nemohlo dojít k ohrožení zdroje a zdroj se neustále přirozeně obnovoval. Magnesia má taktéž tu výhodu, že se nachází v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les a je tak dále chráněna před někdy neblahým vlivem lidské činnosti. Minerální voda Magnesia je hrdá na čistotu a panenskost území, z něhož pochází. Podpořili jsme proto vybudování naučné stezky Mnichovské hadce, která tyto krásy představuje návštěvníkům Slavkovského lesa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní nápoje
Dodavatel: Ronnie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz