VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx | VemoHerb

749 Kč / ks
Skladem na centrále
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Originální bulharský Tribulus terrestris v nejsilnější dostupné verzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx je originální bulharský Tribulus terrestris v nejsilnější dostupné verzi. Za vývojem tohoto jedinečného produktu stojí více než dvacet let zkušeností vycházejících nejen z nejnovějších dostupných vědeckých studií, ale také z přímé praxe a dlouholetého využití ve vrcholovém sportu a farmacii. V případě, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% jistotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakční složky jsou pravidelně testovány na obsah bioaktivních složek, a to v rámci těch nejuznávanějších nezávislých laboratoří v rámci EU.

Zaměření produktu:

  • maximální možná podpora tvorby testosteronu
  • sexuální libido
  • maximální posílení vitality
  • maximální posílení tréninkových výsledků

Jedna kapsle obsahuje 625 mg standardizovaných extraktů s obsahem stovek bioaktivních složek - 440 mg bioaktivních složek s garantovaným procentuálním obsahem - 240 mg protodioscinu (furostanolový saponin) + 200 mg synergních furostanolových a spirostanolových saponinů (prototribestin, tribestin, dioscin, diosgenin a další).

Základ tvoří synergní trojcestná směs standardizovaných extraktů:

Složka č. 1: 200 mg - originální bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergní furostanolové saponiny).

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb tribulus je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60 % celkového obsahu (nezaměňovat s celkovými saponiny). Uvedený poměr extrakce je zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfektně vyváženou kompozici produktu, kdy dochází k zesílení účinku protodioscinu pomocí dalších synergních složek (prototribestin, tribestin, dioscin a další). Dále je optimalizován obsah flavonoidů (vždy pod 10 %) a taninů (vždy pod 10 %). Originální bulharský tribulus obsahuje 40 - 60x vyšší množství protodioscinu v sušině oproti tribulu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský tribulus jako surovina několikanásobně dražší. Pro bulharský tribulus je také charakteristický obsah dalších furostanolových saponinů, které rostliny z jiných částí světa neobsahují. Těmito saponiny jsou zejména prototribestin, tribestin a dioscin.

Složka č. 2: 200 mg - originální bulharský fenugreek s garantovaným obsahem 60 % protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem synergních furostanolových saponinů.

Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60 % celkového obsahu. Uvedený poměr extrakce je opět zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfekně vyváženou kompozici produktu, kdy dochází k zesílení účinku protodioscinu pomocí dalších synergních složek (diosgenin a další furostanolové saponiny).

Složka č. 3: 225 mg - originální bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahem 90 % furostanolových a spirostanolových saponinů (synergní saponiny).

Standardizovaný extrakt z bulharského tribulu s 90% obsahem tzv. synergních furostanolových a spirostanolových saponinů. Mezi ty nejznámější charakteristické pro bulharský genotyp tribulu patří: prototribestin, tribestin, dioscinu, diosgenin. Mezi další saponiny patří protogracilin, yamogenin a další. Tato extrakční směs tedy obsahuje jednotlivé saponiny v přirozeném poměru, bez navyšování obsahu protodioscinu. Hlavním účelem je výrazně umocnit účinek výše uvedených dvou složek (synergní působení). Jedná se o velmi sofistikovanou směs.

Doporučené dávkování: 

  • užívejte 1 kapsli VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx 2 - 3x denně

Tabulka nutričních hodnot:


1 cps
standardizovaný extrakt bulharského Tribulu Terrestris (90 % celkových saponinů)225 mg
standardizovaný extrakt bulharského Tribulu terrestris (60 % protodioscinu)200 mg
standardizovaný extrakt fenugreek (60 % protodioscinu)200 mg

Složení: 

  • suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulu terrestris s 90 % celkových saponinů, suchý standardizovaný extrakt bulharského Tribulu terrestris se 60 % protodioscinu, suchý standardizovaný extrakt z fenugreek, veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky stearan hořečnatý a fosforečnan vápenatý

Upozornění: 

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a přímé slunce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Anabolizéry a NO doplňky
Forma: kapsle
Typ anabolizéru: tribulus terrestris
Dodavatel: Ronnie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz